• بازی ایکس باکس XBOX LEGO Star Wars

بازی The Lego Star Wars برای ایکس باکس وان

هجوم ببرید درون تجربه ی دنیای جدیدی از جنگ ستارگان لگویی!این عنوان طرفداران را به شکل عمیق تری  به سوی تجربه ی فیلم جدید جنگ ستارگان میبرد.برخی از مرحله های انحصاری جدید در این نسخه از بازی طراحی شده اند که هیچ وقت تا به حال آنها را تجربه نکرده اید.مرحله هایی که داستان بین نسخه ی ششم فیلم همین عنوان و نسخه ی آخر آن را تعریف میکند.
عنوان «The Lego Star Wars» توسط کمپانی بازی سازی «Travellers Tales» و به نشر شرکت «Warner Bros» منتشر شده است.این عنوان دارای یک حالت جدید ساخت با استفاده از تکه های لگویی و یک حالت مبارزه ی بسیار جذاب به سبک سری فیلم های و بازی های جنگ ستارگان است. حالت «Multi Builds» که در به وسیله ی آن بازی کننده میتواند با استفاده از تکه های لگویی راه های عبور پیاده برای خود در طی هر مرحله بسازد و هر وقت که بخواهد آنها را تخریب کرده و راه دیگری بسازد.تخریب کند و باز هم بسازد! حالت «Blaster Battles» بازی کننده را در نبردی قرار میدهد که باید تمام اطراف خود را به عنوان پوشش دفاعی اش و به نوعی محدوده ی قلمرو اش تصور کند و به خوبی از آن محافظ کند تا بتواند رتبه ی اول نبرد را از آن خود کند.
سفری هیجان انگیز به سیاره های لگویی درست مطابق با سیاره هایی که تا امروز برای تمامی فیلم ها و نسخه های کمیک و بازی های «Star Wars» ساخته شده اند در دسترس بازی کننده بوده و به مرور طی کردن بخش داستانی بازی میتواند همه ی آنها را با حالت مختلف دوباره تجربه کند.در نقش معروف ترین قهرمانان و ستاره های سیاره های خیلی خیلی دور برای نابودی دنیای تاریکی مبارزه کنید و با قدرت پرچم تیم خود را در سیاره های مختلف نصب کنید.کاراکتر هایی مثل «Rey»,«Finn»,«Poe»,«BB-8»,«Han Solo» و بسیاری دیگر از قهرمانان نبرد های جنگ ستارگان که به آنها علاقه دارید در مکعب های لگویی آماده برای انجام مهم ترین ماموریت ها.
بار دیگر صحنه های اکشن حماسی را از نسخهد ی قدرتمد و پرفروش «Blockbuster» در این عنوان زنده شده و بازی کننده تجربه ای تازه ای جدا از داستان هایی که تاکنون از جنگ ستارگان نوشته شده است را خواهد داشت.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی ایکس باکس XBOX LEGO Star Wars

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


به زودی

برچسب ها: خرید بازی های کینکت ایکس باکس وان2018, بازی های کینکتی ایکس باکس وان2018, بازی کینکت xbox one2018, خرید بازی کینکت ایکس باکس وان2018