• بازی ایکس باکس Xbox Battlefield 1

بازی

Battlefield 1

برای ایکس باکس

کمپانی بازی سازی «EA Games» فکر بکری را به دنیای  بازی های ویدیویی معرفی کرده است که واقعا تحولی در داستان بازی های تیر اندازی اول شخص است. بازی همانند عنوان های دیگر است.تمام بازی های تیر اندازی اول شخص به یک زاویه ی مشخص و یک سری اسلحه های معمولی ختم میشوند.اما این بار همه چیز فرق دارد.با داستانی از یک سبک بازی تیر اندازی اول شخص مواجه شده ایم که نمیتوان از زیبایی های بی پایان آن گذشت.داستان بازی روایت خاطرات غم انگیز جنگ پنج سرباز مختلف است.بازی از جایی شروع میشود که یک از سربازان بنا به انتخاب شما در منوی اول بازی در حال حاضر حضور دارد و با دیدن صحنه ای مشابه یا دیدن رویایی از گذشته های دور به یاد خاطرات جنگش می افتد.هر کدام از سرباز ها به شکلی از جنگ تجربه دارند و وظیفه ای مختلف را در جنگ به دوش میشکند.

زیبایی بازی اینجاست که هر کدام از این پنج سرباز ملیت خاصی داشته و در هر بخش بازی ، شما به گوشه ای از کشور های مختلف دنیا سفر کرده و دردناک بودن جنگ را در تفکرات و خاطرات سربازان تجربه میکنید.در گیم پلی بازی تمامی اسلحه ها و جنگ افزار ها به سبک سالهای تلخ جنگ جهانی است .بازی طوری شما را درگیر از بین بردن دشمنان برای زنده ماندن بخاطر خانواده و کشور میکند که باور نخواهید کرد فقط مشغول بازی کردن یکی از سری های «Battlefield» هستید.صحنه های انفجار و شلیک و حتی کشتن دشمنان از طریق ضربه ی فیزیکی باهمان «Mele Kill» به زیبایی هر چه تمام تر کار شده اند. دشمن با هر شلیک  به همان طریقی که ضربه به او خورده است از پا در می آید و حس واقعی در جنگ بودن را به بازی کننده القا خواهد کرد.
این عنوان تجربه ی خلبان شدن در میان انبوهی از هواپیما های جنگنده و پیاده نظام بودن در میان شلوغی های شلیک و انفجار و اپراطور یک تانک است. شما در حالی که باید خط مقدم جنگ را حفظ کنید و از ورود نیروهای دشمن به شهرنیز جلوگیری می کنید . این بازی هزاران شکل دیگر از جنگ را برای یک بازی کننده به همراه دارد.تجربه ی آنلاین بازی کردن این عنوان در میان بیش از 220 بازی کننده ی روی خط زیبایی های دیگری را برای تجربه کردن دارا است.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی ایکس باکس Xbox Battlefield 1

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


به زودی

برچسب ها: لیست بازی های ایکس باکس وان, تعویض بازی xbox one, بازی دست دوم ایکس باکس وان, بازی های ایکس باکس وان2017, خرید بازی battlefield 1 برای xbox one, خرید بازی بتلفیلد 3, برای xbox 360 بتلفیلد 1 برای ایکس باکس 360, دانلود دیتای xbox one, خرید دیتا بازی xbox one,