• بازی ایکس باکس  Xbox Lego Marvel Avengers

بازی

Lego Marvel Avengers

برای ایکس باکس

تمامی قهرمانان دنیای کمیک و سینمایی کمپانی مارول در کنار یکدیگر جمع شده اند  و تیمی را به نام «انتقام جویان» تشکیل داده اند تا از نابود شدن سیاره ی زمین و حفظ مردم جلوگیری کنند.این بار مرد آهنی و اسپایدرمن و کاپیتان آمریکا و خیلی دیگر از ابر  قهرمانان مارول را در کنار یکدیگر میبینیم.آن هم به شکلی که همه چیز در قالب خانه سازی های «Lego» در آمده است.
باید تمام تیم را کنترل کنید و برای نابودی نیروی پلیدی که توسط دو شخصیت بدجنس «Lucky» و «Doctor Doom» بوجود آمده است تمام تلاشتان را بکنید.در قالب یکی از صد ها شخصیت های ابر قهرمان کمپانی مارول در شهر نیویورک گشت بزنید . فارغ از لذت بردن از دنیایی که کاملا از خانه سازی تشکیل شده است ماموریت های مهمی را برای انجام دادن دارید.ماموریت هایی که سرانجام آن ها تعیین کننده ی سرنوشت سیاره ی زمین است.
بیش از 2000 کاراکتر مختلف در دنیای قهرمانان مارول در این عنوان قابل دسترسی هستند.زیبایی این عنوان ترکیب دو کاراکتر های بازی با یکدیگر هستند.در واقع در هر مرحله دوکاراکتر را در کنار یگدیگر دارید جدا از گشت زنی در شهر در مراحل دارید. این دو کاراکتر با یکدیگر حرکات زیبایی را در بازی برای شما اجرا میکند.

برای مثال شخصیت «Capitan America» در کنار کاراکتر «Black Widow» قرار میگیرند و هنگامی که کاپیتان سپر معروفش را بر روی سرش بگیرد تیر انداز ما بر روی سپر او پریده و تمام دشمنان اطراف را با شلیک های اسطوره ای خود از بین میبرد.بیش از 1000 مرحله ی فرعی و امتیازی برای این عنوان وجود دارد که در همه جای نقشه ی بازی آنها را میتوانید پیدا کنید.با تمام کردن برخی از آنها هم میتوانید تعدادی کاراکتر جدا از داستان بازی را آزاد کنید.حتی با انجام مسابقه های دریایی و ماشینی و هوایی میتوانید امتیاز ها و سکه های خوبی کسب کنید و از آنها برای خرید لباس های جدید ابر قهرمان مورد علاقه تان یا آزاد کردن کاراکتر مورد علاقه تان استفاده کنید.


این عنوان میتواند تا 4 بازی کننده ی مختلف را سرگرم کند.

انتخاب هر کاراکتر ابر قهرمانی که به آن علاقه دارید تحت کنترل شما است.وظیفه ی سنگینی بر عهده دارید.

آماده هستید تا دنیا را نجات دهید؟همه چیز به شما بستگی دارد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی ایکس باکس Xbox Lego Marvel Avengers

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


به زودی

برچسب ها: , بازی های کینکت ایکس باکس وان, خرید بازی, xbox one, ارزان, قیمت بازی ایکس باکس 360, قیمت بازی ایکس باکس وان اس