• بازی ایکس باکس Xbox DiRT 4

بازی

DIRT4

برای ایکس باکس

عنوانی که با نام عجیبش در تمام نسخه هایی که تا به امروز از آن منتشر شده است برای همه بازی کنندگان معمایی مسابقه ای بوده است.نام این عنوان برگرفته از مسابقات جهانی رالی است.عنوان «DIRT4» که در ژانویه ی 2017 برای تمامی پلتفرم های دنیا توسط کمپانی ناشر «Codemasters» منتشر شده است.

دوازدهمین سری از نسخه ی «Colin McRae Rally» است و در عین حال ششمین نسخه ای است که نام «DIRT» را یدک میکشد.در نسخه ی چهارم سری داستانی این بازی چندین حالت بازی را مشاهده میکنیم.قالب بازی همان تم رالی با زمین های خاکی و آسفالت های ترک خورده است. شما میتوانید زمین های برفی و کوهستان های زیبای جنگلی را همچنان در ادامه ی دوست داشتنی  این نسخه دنبال کنید.
در گیم پلی بازی با چند منوی مختلف که هر کدام حالت هایی از نحوه ی بازی کردن را در خود جای داده اند را مشاهده میکنیم.پیست های مسابقه ای جدیدی در این نسخه از بازی به زیبای افزوده شده اند.

برای مثال «Fitzory  در استرالیا» و «Tarragona در اسپانیا» و «Michigan  در آمریکا»  و «Varmland در سوئد»  و «Powys  در ویلز انگلستان» از پیست ها جدیدی است که در این نسخه از بازی نشان داده اند فارغ از انتخاب ماشین زیبایی پیست تا چه اندازه در لذت بردن از یک مسابقه ی رالی واقعی تاثیر گذار است.
بازی از یک گستردگی به شدت متنوع برای ماشین های مختلف بهره مند است.از تمام دهه های مختلف ماشین هایی وجود دارد.برای مثال میتوان به ماشین های گروه B که دارای ماشین های دروه ای 1980 هستند.

و در گروه A و N به ترتیب ماشین های دهه های 1990 و 2000 وجود دارند.این ترتیب در گروه R بیان کننده ی ماشین های دهه ی 2010 میلادی است.این گستردگی و تنوع بسیار زیبا نشان دهنده ی اهمیت کمپانی سازنده ی این عنوان است.در این عنوان کمپانی «WRC» هیچ لایسنسی در بخش «Career» ندارد و تمامی لایسنس ها در بخش «Your Stage» به کار گرفته شده است.در این بخش همانطور که از نامش پیداست میتوانید هر نوعی که میخواهید مسابقه ی خود را طراحی کنید . بازی هم بر اساس رتبه و قدرت بازی کننده سطح جاده و میزان سرعت او را تعیین میکند.تمامی ماشین های موجود در این سری از بازی برگرفته از لایسنس تمامی برنده های ساخت ماشین های رالی در دنیا میباشد.لذت رانندگی در پیست های خاکی و کوهستانی در هر نقطه ای از دنیا آن هم با خودروهایی از بهترین برند های ماشین سازی دنیا لذتی فراتر از فقط یک رانندگی را برای بازی کننده به ارمغان می آورد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی ایکس باکس Xbox DiRT 4

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


به زودی

برچسب ها: ازی های ایکس باکس 720, بازی ایکس باکس وان, لیست بازی های ایکس باکس وان, بازی های one xbox, خرید بازی های ایکس باکس وان, خرید بازی اورجینال xbox 360