• بازی ایکس باکس Xbox Dirt Rally

بازی

Dirt Rally

برای ایکس باکس وان

عنوانی در سبک مسابقه ی خارج از جاده که تماما بر روی رالی تمرکز کرده است.این عنوان توسط کمپانی بازی سازی «Codemasters» طراحی و ساخته شده است.بازیکن در این عنوان میتواند تجربه ی رانندگی در جاده هایی با آسفالت های سنگین و شنی و خاکی کوهستان های موقعیت های واقعی را داشته باشد.در بخش داستانی این عنوان 17 ماشین نماد دار دنیای رالی در کنار 36 مرحله ی مختلف با جاده های متفاوت که همه ی آنها بر اساس موقعیت واقعی شان در دنیای واقعی طراحی شده اند.هر جاده و هر مرحله در کنار تمامی موانع سخت و منهدم کننده ی آب و هوایی خاص دارد که موجب میشود تا بیشتر بر روی برنده شدن تمرکز کرده و تلاش بیشتری از خود نشان دهید.
گیم پلی بازی سبکی از عنوان رالی را نشان میدهد که تاکنون هیچ عنوانی نتوانسته به این اندازه مسابقات رالی را به تصویر بکشد.هر جاده ی مسابقه ای بین 4 تا 16 کیلومتر از خط شروع تا پایان مسافت دارد.معتبر ترین خودرو های تاریخ رالی بر اساس فدراسیون جهانی ساخته شده اند.برای ساخت این عنوان بیش از 80 میلیون مایل خودرو های رالی را با شبیه ساز تست کرده اند تا در نهایت همان گیم پلی و اجرایی که مورد نظر بوده است به دست آمده است.در تمام طول بازی میتوانید هر ماشینی که برای مسابقه دادن انتخاب کرده اید را از هر لحاظ شخصی سازی و تیونینگ کنید.رنگ اصلی خودرو سطح تایرها و فنرهای ماشین از ریز ترین تغییراتی است که برای خودروی خود میتوانید داشته باشید.
شش مسابقه ی رالی بزرگ در این عنوان قرار دارد که با هر پیشرفت حرفه ای که در بازی برای شما ثبت میشود میتوانید به تمام کردن یکی یکی آنها بپردازید.این شش مسابقه ی رالی بزرگ دقیقا بر اساس معیار های تور های جهانی رالی ساخته شده اند و هر کدام دارای بیش از 70 چالش مختلف است.به علاوه با افزودن آخرین به روز رسانی این عنوان به نسخه ی اصلی بازی میتوانید از سه منطقه ی مسابقه ای جدید در بازی بهره مند شوید.
ماشین های رالی موجود در این عنوان از تمام دهه ها انتخاب شده و برای مسابقه دادن در دسترس هستند.از دهه های 1980 و 1970 و 1960 در سبک ماشین های کلاسیک و به ترتیب در گروه های A و B و R قرار دارند.در کنار ماشین های کلاسیک درون بازی ماشین های مدرنی از دهه های نزدیک تر انتخاب شده و در دسترس بازی کننده ها قرار دارند.دهه های 2000 و 2010 حاوی ماشین های جدید تر و قابل قبول تر برای عده ی زیادی از بازی کننده ها میباشد.
میتوانید هر مسیری را که دوست دارید در این عنوان برای یک راننده ی رالی حرفه ای شدن در پیش بگیرید:
1.«Championships»:از پایین ترین نقطه ی یک راننده رالی شروع کنید تا تبدیل به بهترین راننده ی رالی دنیای بازی شوید.در کنار بهترین و خاص ترین خودرو های تاریخ رالی.
2.«Online Events»: با بازیکنان آنلاین در کنار چالش های روزانه و هفتگی و ماهانه که برای شما در دسترس قرار میگیرد مسابقه دهید.جایزه های درون بازی را برای ارتقا ماشین رالی خود و ایجاد فضایی بیشتر برای شخصی سازی آنها کسب کنید.میتوانید بفهمید چه چیزی نیاز است تا در کنار بهترین ها بهترین شوید؟
3.«Leagues»:با دوستان خود در کنار یکدیگر جمع شده و مسابقه ی شخصای لیگ خود را شروع کنید.یا در لیگی موجود در سبک رالی هیجان انگیز شرکت کنید.میتوانید به هر لیگی که دوست دارید اضافه شوید و تجربه شخصی سازی تمام آب و هوا و ماشینتان و مسیر های مسابقه و حتی لباس های مخصوص رالی را داشته باشید.
شما و ماشینتان در برابر جاده های خطرناک و پر از سنگلاخ و مسیر های خارج از حد معمولی هستید.میتوانید جاده ها را شکست دهید؟ «Dirt Rally» منتظر شماست.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی ایکس باکس Xbox Dirt Rally

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


به زودی

برچسب ها: دانلود بازی ایکس باکس 360, بازی های ایکس باکس 720, بازی ایکس باکس وان, بازی ایکس باکس چیست؟, بازی Dirt Rally برای ایکس‌باکس وان, بازی Dirt Rally برای ایکس‌باکس وان,