• بازی ایکس باکس Xbox Call of Duty Ghosts

بازی

Call of Duty:Ghosts

برای ایکس باکس وان

فکر میکنید قرار است همان چیزی اتفاق بیافد که انتظارش را دارید؟ یا فکر میکنید همه چیز را پیش بینی کرده اید و با خیال راحت میتوانید تمام مشکلات را پشت سر بگذارید؟ عنوان «Call of Duty:Ghosts» کاملا برخلاف چیزی که فکر میکنید قرار است اتفاق بیفتد اتفاق می افتد.
بازی در سبک تیر اندازی اول شخص اجرا میشود و برای تمامی کنسول های نسل هفتم و نسل هشتم وجود دارد.داستان بازی در راستای تحولات پشت پرده ی نظامی آمریکا و دولت های درونی ضد کشور است.در سال 2017 «Elias Walker» افسر ارتش آمریکا برای دو پسر کوچکترش از گروهی میگوید که شامل عده ای از نخبه ترین نیروه های ویژه ی آمریکایی هستند.افرادی که با بالاترین سطح هوش و آمادگی جسمانی به گروه «Ghosts» شناخته میشوند.این نام را از آنجایی به این گروه داده اند که هیچگاه هیچوقت آنها را شناسایی نکرده است. او درباره ی زمانی برای دو پسرش «Hesh» و «Logan» میگوید که گروه فوق سری و نخبه ی «ارواح» برای اولین بار شروع به کار کرده است.گروهی به نام «فدراسیون آمریکایی» با سرقت اسلحه ای فوق قدرتمند به نام «Orbital Defense Initiative»  از آن برای بمباران و نابودی قسمت های شرقی و غربی آمریکا استفاده میکند.این زمان بوده است که گروهی فوق سری و برگرفته از نخبه ترین نیرو های ارتش آمریکا در راستای مقابله با آنها و جلوگیری از نابودی بیشتر مردم و کشور دور هم جمع میشوند.
گیم پلی بازی دقیقا از جایی شروع میشود که انفجار در حال رخ دادن است.درون سفینه ای در میلیون ها مایل دور از زمین قرار دارید و باید از شلیک موشک های فوق خطرناک به سوی کره زمین جلوگیری کنید.اما هر چه تلاش کنید این اتفاق نمی افتد و موشک ها به سوی زمین شلیک شده و تمام کشور را زیر و رو میکند.اما گیم پلی اصلی بازی از جایی شروع میشود که 10 سال از این اتفاق گذشته است.در نقش پسر بزرگ فرمانده الیاس هستید.باید با انجام ماموریتی فوق سری و هک کردن شبکه ی داخلی فدراسیون آمریکا تیم نخبه های «ارواح» را برای دوباره بازگشتن خبر کنید.
گیم پلی بازی به زیباترین شکل سری بازی ندای وظیفه خلق شده است.میتوانید هر نوع کلاس اسلحه ای که دوست دارید را برای مبارزه در هر مرحله انتخاب کنید.اسلحه ها تنوع قابل قبولی دارند و هر مدل اسلحه دارای بیش از 6 تا 8 زیرشاخه ی مختلف است.نارنجک های و بمب های ریموتی جدید به این عنوان اضافه شده اند.یکی از ویژگی های زیبای اضافه شده به این عنوان از داستان بازی نشات گرفته است.در طول بازی «Logan» سگی به همراه دارد که در زمان ورودش به نیروی ویژه ی ارتش آمریکا آن سگ را هم با خودش به ارتش میبرد.این سگ که در بازی با نام «Riley» شناخته میشود,در تمام طول بازی میتواند به شما کمک کند و حتی برخی از مرحله های بازی بدون او غیر قابل تمام کردن هستند.با اشاره به سرباز دشمن با دکمه ای تعیین شده بر روی کنترلر کنسول ریلی به سمت او هجوم برده و او را خلع سلاح میکند.زیبا نیست؟
جدا از تمام این زیبایی ها فراز و نشیب هایی از داستان را مشاهده خواهید کرد که هیچ وقت مثالش را ندیده اید.آماده ی کشف کردن حقیقت پنهان شده پشت حقیقت هستید؟

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی ایکس باکس Xbox Call of Duty Ghosts

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


به زودی

برچسب ها: call of duty black ops 3 برای ایکس باکس 360 کال اف دیوتی بلک اپس 3 برای xbox 360, دانلود بازی call of duty advanced warfare برای xbox360, روش اجرای بازی call of duty black ops 3 بر روی دستگاه های rgh و jtag