• بازی ایکس باکس Xbox Call of Duty: Advanced Warfare
بازی
  Call of Duty:Advanced Warfare
برای ایکس باکس

همه چیز تحت تاثیر ربات ها قرار گرفته و هیچ هدفی جز نابودی و زوال برای بشریت باقی نمانده است.مردم در حال ترک خانه هایشان هستند و شهر دارد آخرین نفس هایش را میشکد...
این جمله ها را همیشه از سوی کمپانی کپکام که درباره ی راکون سیتی گزارش میدهد میشنویم.اما این بار از زامبی ها خبری نیست و صحبت از ربات هاست.

جمله هایی که در بالا خواندید اولین صداهایی است که در شروع عنوان زیبای «Call of Duty:Advanced Warfare» میشنویم.شما درون یک جعبه ی سقوط خود را ببینید که در حال سقوط از ارتفاع به شدت بالای زمین است.کاپیتان به شما امیدواری میدهد و ناگهان ضربه ای سنگین را حس کرده و یک سوت ممتد...
ابتدای مقدماتی این عنوان به گونه ای کار شده است که به خوبی شما را با تمام جزئیات تازه اضافه شده به این نسخه ی سری بازی ندای وجدان آشنا میکند.
در گیم پلی بازی مهم ترین پیشرفت قسمتی است که با نام «Exo» شناخته میشود.سیستمی که با استفاده از آن سرباز های به شدت مجروح و تقریبا از کار افتاده را دوباره به جنگ برگردانده است.این بار صد بار قوی تر.

سیستم حرکتی «Exo» میتواند قابلیت پرش های بیش از حالت عادی ضربه های به شدت سریع و قوی تر از حالت عادی و یا شتاب گرفتن را به بازی کننده ها میدهد.

این نسخه از عنوان ندای وجدان اولین نسخه ای است که میتوانید سلاح های خود را به صورت طبقه بندی شده انتخاب کنید.در آپدیت های بعدی این عنوان هم خبر ها حاکی از این است که قرار است سیستم حرکتی «Exo» دارای حالت نامرئی شدن در مقابل دشمنان برای مدت کوتاهی باشد. همینطور اضافه شدن سپری ضد ضربه آن هم برای مدت محدودی که استفاده ی بسیاری میتواند داشته باشد.
بازی دارای بیش از 350 مدل مختلف اسلحه و سلاح های فرعی است که در چهار بخش مختلف میتوانید از آنها استفاده کنید.

این چهار بخش عبارتند از:
1.«Campaign»: در این بخش حالت داستانی بازی را در پیش گرفته و تجربه ای زیبا و در عین حال تلخ و غم انگیز در جنگیدن در دوره ی 2054 را تجربه خواهید کرد.سقوط های همیشگی سری بازی ندای وجدان و به چالش کشیدن بازی کننده به هر شکلی از ویژگی های همیشگی داستان های سری بازی ندای وجدان است.
2.«Multiplayer»:در این قسمت میتوانید به صورت آنلاین یا با استفاده از سرور خانگی با دوستان و دیگر بازی کننده ها به انجام بخش های چند نفره ی بازی بپردازید.بیش از 20 زمین مختلف در این بخش وجود دارد که هرکدام دارای یک طراحی و ویژگی های خود هستند.
3.«Exo Survival»:در این بخش از بازی هر چه بیشتر زنده بمانید برنده هستید.شما در میان تعدادی از دوستان خود که با بهره گیری از سیستم حرکتی «Exo» تبدیل به زامبی شده اند گیر افتاده اید و هیچ راهی جز از بین بردن دوستان زامبی شده ی خود و زنده ماندن بیشتر برایتان نمانده است.
4.«Exo Zombies»:هیجان انگیز ترین قسمت بازی در این بخش نهفته است.با دوستان خود و باز هم به روش های آنلاین یا سرور شبکه ای میتوانید از تجربه ی این بخش لذت ببرید.سه زمین مختلف برای بازی کردن را دارا هستید که در هر کدام داستان خاصی برای از بین بردن زامبی ها وجود دارد که باید با گشت زدن در زمین و در کنار آن از بین بردن زامبی ها و بالا بردن مرحله های خود به تمام شدن داستان زمین بازی نزدیک تر شوید.
عنوان «Call of Duty:Advanced Wrfare» با تمام کمی و کاستی هایی که از کمپانی سازنده ی این سری بازی انتظار داشته ایم میتواند تجربه ای بسیار تکرار نشدنی از یک عنوان سبک تیر اندازی اول شخص باشد.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی ایکس باکس Xbox Call of Duty: Advanced Warfare

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


به زودی

برچسب ها: بازی های انحصاری xbox one s, بازی های انحصاری xbox one در سال 2017, بازی های ایکس باکس وان 2017, لیست بازی های انحصاری xbox one