• بازی پلی استیشن وی ار PS VR Battlezone VR - R2

بازی

Battlezone

برای پلی استیشن 4

عنوانی اسطوره ای را تجربه کنید. از نبرد واقعیت مجازی تانک هایی که به صورت اول شخص درون آن ها قرار خواهید گرفت.بی شک قدیمی ترین عنوان سبک تانک های جنگی و به قول کمپانی بازی سازی سونی «مادر تمام بازی های سبک نبرد تانک ها» عنوان «Battlezone» است.این عنوان حالا برای کنسول نسل هشتمی کمپانی قدرتمند سونی به صورت انحصاری برای عینک واقعیت مجازی عرضه شده است.بازی در حالت اول شخص و فقط از طریق استفاده از عینک واقعیت مجازی پلی استیشن 4 قابل اجرا است.سوار بر قدرتمند ترین وسیله ی جنگی تمام کهکشان شده و فقط به زنده ماندن فکر کنید.چندین میدان نبرد تن به تن با تانک های دشمن را پیش رو دارید.
این عنوان دارای بخش داستانی بی انتها است.این مهم به این معناست که هیچ زمانی نمیتوانید یک مرحله را با دوبار تکرار کردن به یک شکل تجربه کنید.با هر بار شروع کردن یک مبارزه یا یک مرحله با نقشه ی میدان مبارزه ی جدید, ماموریت هایی جدید و حتی دشمنان جدید رو به رو خواهید شد.نبرد های آنلاین به همراه سه تانک دوستانتان که در طرف شما شلیک های خود را انجام میدهند را تجربه کنید.در شرایط سخت که چیزی به نابود شدنتان نمانده است. میتوانید دوستانتان را خبر کنید تا شما را نجات دهند. همچنین میتوانید در شرایطی که به همین شکل برای دوستانتان اتفاق می افتد به کمکشان رفته و در میدان نبرد خودتان را ثابت کنید.
رنگ های محیط نبرد و انفجارهای متفاوت تانک ها به زیبایی هر چه تمام تر خلق شده اند.آنقدر زیبا و دقیق که با هر انفجار و شلیک حضور در میدان نبرد را به خوبی احساس میکنید.با چرخاندن سر در حالی که عینک واقعیت مجازی پلی استیشن 4 را بر روی چشم دارید میتوانید به لوله ی شلیک تانک جهت دهید و به راحتی با یک اشاره از طریق کنترلر شلیک مرگباری را انجام دهید.سالهای نوری بسیاری از سیاره ی زمین دور شده اید و فقط با از بین بردن دشمنان خود و پیروز شدن در نبرد های سخت و چالش برانگیز میتوانید به خانه برگردید.جدا از تمام این زیبایی های این عنوان زمانی که قرار است تمام این زیبایی ها را خودتان تجربه کنید هیجانی غیر قابل توصیف را احساس خواهید کرد.

در این نسخه از بازی محتویات پک های الحاقی مطابق با قوانین اروپا و کشور های اطراف آن اجرا میشوند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی پلی استیشن وی ار PS VR Battlezone VR - R2

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


تماس برای خرید

برچسب ها: خرید بازی های ps vr, تمام بازی های ps vr, بازی های جدید ps vr, لیست بازی های ps vr, خرید بازی playstation vr, خرید بازی ps vita, اورجینال خرید بازی های ps4 pro, خرید بازی ps4 ارزان