• بازی پلی استیشن PS4 WRC 6 - R2

بازیWorld Rally Championship 6برای پلی استیشن 4

در یک مسابقه ی رانندگی این ماشین است که تمام تغییرات مهم و تاثیر گذار بر روی نتیجه را رقم میزند.اما در یک مسابقه ی رالی این کار را راننده انجام میدهد! عنوان «WRC 6» مخفف شده ی «World Rally Championship» ششمین سری از این نسخه از بازی است که توسط کمپانی بازی سازی «Kylotonn» طراحی شده و در تاریخ 7 اکتبر 2016 توسط شرکت ناشر «Bigben Interactive» منتشر شده است.
«WRC 6» شما را درون امتحان های متفاوتی قرار میدهد! برای مثال جاده ای مه گرفته و با کمبود دید کافی,جاده ای تماما گل و مسیر هایی که عبور از آن ها دشوار خواهد بود با باتلاق هایی در میان مسیر,رانندگی در شب,خراب شدن موتور خودرو در زمانی مشخص شده  و بسیاری چالش های دیگر که بازی کننده باید با تمامی آنها معامله کند!
«WRC 6» همچنین دارای تمامی محتوای رسمی مسابقات جهانی 2016 است.پیست های رالی در زمین های چین,11 مرحله ی فوق مخصوص در بخش مسابقات یک به یک,حالت تصویر دوتایی مسابقه در یک سیستم و بازی چند نفره,لیست اسامی رانندگان سراسر دنیا و چالش های آنلاین که به صورت هفتگی در دسترس قرار میگیرند.
از این مهم نباید گذشت که این عنوان در میان تمام نسخه های بازی مسابقه ای رانندگی که برای کنسول نسل هشتمی سونی یعنی پلی استیشن 4 منتشر شده است دارای حالت مسابقه ای چند نفره در یک تصویر آن هم تا 8 نفز میباشد.تمامی ماشین ها و مسیر های این عنوان با بالاترین سطخ از تعریف خود طراحی شده اند.در مقابل سرسخت ترین جاده ها و گیج گننده ترین چالش های رانندگی آماده شوید و ثابت کنید راننده ی خوب است که به یک خودرو قدرت داده و میتواند غیر عبور ترین مسیر های مسابقه ای دنیا را در مقابل خودش به زانو در بیاورد!
در این نسخه از بازی «DLC» ها بر اساس منطقه ی زندگی شما دارای تغییرات جزئی در محتوا هستند.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی پلی استیشن PS4 WRC 6 - R2

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


به زودی

برچسب ها: بازی پلی استیشن 4, بهترین بازی های پلی استیشن 4, لیست محبوب ترین بازی های پلی استیشن,