• بازی پلی استیشن PS4 Project Cars 2- R2

بازی PS4 Project Cars 2پلی استیشن 4

مظهر های زیادی در دنیا برای الگو شدن و حتی به مراتب بالاتر تقدیر شدن وجود دارد. بازی «Project Cars 2» یکی از آنهاست. چرا که در زمان ساخت اولین نسخه ی این بازی افراد سازند ه از بودجه ی کافی بهره مند نبودند و مجبور به ثبت نام در سایت کمک های مالی برای ساخت یک پدیده ی الکترونیکی یعنی : KikStarter شدند. پس از معرفی تریلرهای ساخته شده توسط تیم درگیر با هزینه های مالی به کارگردانی «Andy Tudor» استقبالی بی نظیر از این عنوان صورت گرفت تا حدی که در مدت سه ماه بیش از 10 میلیون دلار برای ساخت اولین سری از عنوان محبوب و به شدت قدرتمند «Project Cars 2» جمع شد. پروژه ی ساخت بازی به سرعت شروع شد. چرا که تیم اندی تودور به شدت تشنه ی بهتر نشان دادن توانایی های خود بودند. بازی به بهترین شکل ممکن ساخته شد و به صورت رایگان در اختیار افرادی قرار گرفت که برای ساخت آن کمک های مالی کرده بودند. پروژه به اندازه ی تریلری که از آن منتشر شده بود قدرتمند نبود. اما به قدری زیبا بود که توانست نظر کمپانی بازی سازی «Bandai Namco» را جلب کند و با حمایت کامل مالی توسط این کمپانی ساخت بازی و تحت انتشار شرکت «Slightly Mad Studios» دست به بازسازی بازی و عرضه ی کامل آن در ماه ، می 2015 زد. بازی انتشار یافت و در سطح جهانی برای پلتفرم های نسل هفتم در دسترس قرار گرفت.
بازی به قدری زیبا بود که در مدت کوتاهی فروشی دو برابر هزینه ی ساخت خود داشت. ایجاد گرافیکی بی نظیر در فضاهایی بسیار متنوع دریچه ای تازه بر بازی های سبک مسابقه ای باز کرده بود.طولی نکشید که با استقبال بالای مخاطبان و بازی کننده های سراسر دنیا کمپانی «Bandai Namco» با کمک کارگردان عنوان محبوب خودش دست به ساخت نسخه ی دوم بازی زد. نسخه ی دوم با بهره گیری از موتور بازی سازی جدید تر و قوی تری نسبت به نسخه ی قبلی بود و همین موجب سبب شد تا در تاریخ 22 سپتامبر 2017 بازی به صورت سطح جهانی در دسترس پلتفرم های نسل هشتم قرار گرفت.ساخت یک عنوان به قدرتمندی «Project Cars 2» با آن همه ریزه کاری های دلنواز و گرافیک فرا رفته از مجازی بودن آن هم در مدت 2 سال فقط از یک موتور بازی سازی بسیار قدرتمند بر می آید.

اضافه شدن برند های برتر ماشین های دنیا از قبیل:
Porsche,Ferrari,Lamborghini,Jaguar,Honda,Acura,Nissan
به نسخه ی دوم بازی با جزییاتی به شدت شبیه به دنیای واقعی موجب دریافت امتیاز های فوق العاده از سایت های نقد بازی شده است.امتیاز هایی که به شدت این بازی شبیه سازی مسابقه ای را قابل ستایش قرار میدهد.
سایت EGM به این عنوان امتیاز 6/10 را داده است که میتوان گفت بی انصافی است و البته در کنار سخت گیری های منتقد ها ، همینطور سایت معتبر و شناخته شده ی IGN به این عنوان امتیاز 9.2/10 را داده است.این امتیاز ثابت میکند که این بازی بهترین است.چه در رده ی شبیه سازی های رانندگی و چه در گرافیک بالا و چه در گیم پلی خوب .

در سری دوم این عنوان محبوب سه سبک متفاوت رانندگی وجود دارد.

 • «رانندگی به صورت خارج از جاده های معمولی یا OFFROAD»
 • «رانندگی به صورت قانونی و درون پیست»
 • «رانندگی به صورت بی قانون و فقط در یک جاده ی تعیین شده»
 • فوق العاده نیست؟


  این بازی دارای 182 ماشین مسابقه ای در هر سه سبک متنوع خود است که این 138 خودرو از 38 برند برتر دنیا زیر شاخه گرفته اند.میتوان برای مثال خودرو هایی را نام برد که با شنیدن اسمشان غرق در زیبایی این عنوان میشوید:
  Honda Civic,Jaguar XJ220,Toyota GT-86,Nissan R89C.
  این بازی قابلیت استفاده شدن بوسیله ی «PlayStationVR» را دارد.اجرا شدن این بازی بر روی عینک واقعیت مجازی پلی استیشن 4 آن هم با بهترین کیفیت پخش تصویر دنیا «12K». برای لذت بردن از یک شبیه ساز ماشین سواری زیبا آن هم با سه سبک بازی متفاوت عنوان خود رشد کرده و ثابت شده بازی «Project Cars 2» بیش از حد انتظار خوب است!

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب
  game

  بازی پلی استیشن PS4 Project Cars 2- R2

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


  به زودی

  کالاهای مرتبط

  game
  بازی پلی استیشن PS4 Project Cars
  game
  بازی پلی استیشن PS4 Project Cars Complete Edition

  برچسب ها: خرید بازی project cars برای ps4, خرید بازی ps4 قیمت project cars 2, خرید بازی ps4 تحویل درب منزل,