باندل «Gran Turismo VR»

کمپانی سونی و تمام لوازم جانبی هایی که تاکنون تولید کرده است از یک طرف در اختیار بازی کننده ها و دوستداران بازی های ویدیویی قرارگرفته و این عینک واقعیت مجازی در طرف دیگر انگار شایعات حقیقت دارد و کمپانی قدرتمند سونی شب و روز خواب و خوراک ندارد تا فقط روزی را ببیند که تمام طرفدارانش بدون هیچ ناراضی بودن و شاکی بودن از محصولات کمپانی لذت ببرند.همین هدف برای کمپانی سونی سبب شده است تا محصولی را به صورت «Bundlle» یا همان طرح یک عنوان از بازی به بازار های جهانی معرفی کرده و مثل همیشه ثابت کند بهترین است.«PlayStation 4 VR Gran Turismo Bundle» نام انحصاری باندل Gran Turismo عینک واقعیت مجازی محبوب و به شدت پیشرفته ی کمپانی سونی است.

خودتان را درون صندلی راننده های حرفه ای با ماشین های قدرتمند سری بازی معروف «Gran Turismo» قرار دهید و با استفاده از عینک واقعیت مجازی پلی استیشن 4 تجربه ای بی نظیر از رانندگی واقعیت مجازی و چالش های زیبای رانندگی داشته باشید.سرتان را بالا بگیرید و خط پایان را برای اول شدن در مسابقات هیجان انگیز نشانه بروید.پایین را نگاه کنید و به موقع دنده ی خودروی قدرتمند خود را تغییر دهید تا به همه ی بازی کننده های این مسابقه ی جذاب نشان دهید عینک واقعیت مجازی پلی استیشن 4 فارغ از حالت عادی مسابقه ی رانندگی در بازی چه تاثیری در روند مسابقه و نشان دادن نفر اول دارد.آینده ی مسابقات رانندگی اینجاست.
اولین تجربه ی رانندگی واقعیت مجازی در سری بازی زیبای «Gran Turismo» آن هم با استفاده از عینک واقعیت مجازی پلی استیشن 4 یا به عبارتی دیگر بهترین اختراع سال های گذشته برای تمامی کاربران این کنسول نسل هشتمی کمپانی بازی سازی سونی در کنار یکدیگر و به صورت باندل در دسترس است.

این گجت زیبای سونی عنوان محبوب و شناخته شده ی «Gran Turismo Sport» را به صورت دیسک فیزیکی بلوری دارا میباشد.بر اساس گفته سونی با تجربه این بازی میتوان آینده بازی های سبک ماشین را تجربه کرد. این بازی دارای 177 ماشین 19 مکان برای مسابقه است. برای اولین بار در مجموعه Gran Turismo میتوانید با ماشین های Porsche به مسابقه بپردازید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
Sony

باندل Gran Turismo عینک واقعیت مجازی PlayStation VR

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


ناموجود

کالاهای مرتبط

برچسب ها: قیمت پلی استیشن vr, نقد و بررسی playstation vr, بررسی ویدیویی ps vr, ps vr ارزش خرید دارد, عینک واقعیت مجازی,