• بازی نینتندو سوییچ Nintendo Aqua Moto Racing Utopia

در تاریخ بازی های ویدیویی و در سبک مسابقات جت اسکی عناوین زیادی به چشم نمیخورند و اغلب دارای گرافیک ضعیف و گیم پلی غیر قابل قبولی هستند.عنوان «AQUA MOTO RACING UTOPIA» اثر شرکت بازی سازی حرفه ای «Bigben Interactive» به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی نینتندو «Switch» عرضه شده است که واقعا بی نظیر است.این عنوان از گیم پلی جذاب و محیط های بازی سرگرم کننده ای بهره مند است که در کنار ویژگی های فوق العاده توانسته است طرفداران بسیاری از این سبک از مسابقات را جذب خود کرده و در عین حال کنسول نینتندو سوییچ را محبوب تر کند.
این عنوان از سه حالت بازی کاملا متفاوت بهره مند است که هر کدام از این سه حالت به طور جداگانه دارای ویژگی های خاص خود هستند.

amru-tehrandigi6.jpgمسیر های مرموز و غیر قابل پیش بینی در کنار پرش های دیوانه وار بر فراز دریا در حالی که میتوانید این مسابقه را با دوستان خود تا هشت نفر همزمان داشته باشید بی نظیر بودن این عنوان را ثابت میکند.بهتر است بیشتر درباره ی ویژگی های درونی بازی بدانید:
1.ده محیط بازی مرموز و غیر قابل پیش بینی تا هیچ وقت حس تکراری شدن را نداشته باشید:محیط های بازی از روی محیط های واقعی به طور کامل ساخته شده اند.بافت های جنگل های آمازون,و در عین حال صخره های زیبای جزایر مدیترانه همه و همه با دقیق ترین جزئیات طراحی شده اند.در برخی نقاط دیگر دنیا مثل دریای یونان,اقیانوس اطلس,باتلاق و مرداب های پر از گیاه,مناطق گرمسیر بین دو نیم کره ی شمالی و جنوبی و نقاط دیگری که به شکل کامل طراحی شده اند تا هر مسابقه یک چالش و هر زمین یک هیجان تازه برای بازی کنندگان باشد.
2.هفت حالت بازی برای تمامی بازی کنندگان سرسخت:
Championship,Freestyle Championship,Custom Race,Freestyle,Time Trial,Leisure,Party Games.
amru-tehrandigi4.jpgاین هفت حالت بازی هر کدام دارای چالش ها و شرایط خاصی هستند که برای پیشرفت در آن ها باید مسابقه و مسابقه دهید تا با بدست آوردن پول جت اسکی های بهتر خریده و زود تر از رقبای خود خط پایان را به زیر آب بفرستید.
1.«Championship»:مسابقه ی قهرمانی که مانند تمام عنوان های سبک مسابقه ای باید طبق قوانین مشخص شده برای مسابقه به سختی برای اول شدن تلاش کنید تا به مراحل بعدی صعود کرده و نفر اول مسابقات جت اسکی جهان شوید.
2.«Freestyle Championship»:باز هم مسابقه ی قهرمانی اما این بار نه با قوانین و مسیر های پر پیچ و خم که از قبل مشخص میشوند.در این حالت مسابقه ی قهرمانی پرش های زیبایی را میتوانید رقم بزنید و در بین آسمان و دریا حرکات نمایشی فوق العاده ای را برای بدست آوردن پول انجام دهید.اما باید مراقب باشید که قبل از فرود آمدن بر روی سطح آب حرکات نمایشی شما باید تمام شود.این یک قانون نیست.برای زنده ماندن است!
3.«Custom Race»:به سادگی و به هر شکلی که دوست دارید و با هر تعدادی از رقبا که میخواهید میتوانید مسابقه داشته باشید.انتخاب زمین مسابقه و آب و هوا و تعداد دور هایی که باید برای اول شدن در زمین مسابقه بزنید و تعداد رقبا و حتی درجه ی سختی پرش های زمین مسابقه در کنار جت اسکی و راننده ی خود از ویژگی های این بخش است.همه چیز دست خودتان است.
4.«Freestyle»:مسابقه ی آزاد اما در انتهای آن با اول شدن کاپ قهرمانی به شما تعلق نخواهد گرفت.چون کاپ قهرمانی وجود ندارد.این مسابقه به صورت آزاد اجرا میشود.ضربه زدن به جت اسکی رقبا در هنگام انجام دادن حرکات نمایشی یا دور زدن یک پیچ سخت از طریق یک راه فرعی از ویژگی های مسابقه ی آزاد است.
5.«Time Trial»:مسابقه زمانی یا بهتر است بنویسیم سریع تر برنده است.در زمان مشخص شده باید تمام پرش ها و زمین را پشت سر بگذارید از خط پایان بگذرید.بازیکن سریع تر زمان را کند تر میکند و برنده میشود.سریع باشید!
6.«Leisure»:همانطور که از نامش پیداست,این نوع مسابقه نیازمند است تا واقعا بخواهید تا برتر باشید.به بازی کننده فرصتی داده میشود تا به عنوان مثال از تعداد سکوی پرش مشخص شده به درستی پرش کند و یا حرکات نمایشی مشخص شده ای را با تعداد مشخص شده ای اجرا کند.
7.«Party Games»:این نوع مسابقه بیشتر در کنار دوستان لذت بخش خواهد شد.چندین چالش و هر تعداد زمین مسابقه ای که مشخص کنید برای پیشروی آماده میشوند و با شروع مسابقه باید همه ی آنها را پشت سر هم تمام کنید.هر بازیکنی که در آخر امتیاز بیشتری در کل کسب کرده باشد برنده ی نبرد خواهد شد.
amru-tehrandigi2.jpgبیش از 50 مرحله ی مسابقه ای در پخش تک نفره و داستانی این عنوان وجود دارد که باید در تمام آن ها مسیر خود را برای پیروزی پیش بگیرید و تبدیل به اسطوره ی مسابقات جت اسکی شوید.44جت اسکی با حالت های مختلف که با تمام کردن مسابقه ها و چالش های روزانه ی مختلف میتوانید آن ها را یکی از پس از دیگری از حال قفل در آورده و سریع تر و قوی تر شوید.به علاوه میتوانید حرکات نمایشی جدیدی را برای راننده ی خود بخرید تا در هنگام پرش و معلق شدن در بین آسمان و دریا کاملا آماده باشید1 «Body Flip» و «Indian Air»  و «Stand Up» و «No Hander»   و «BACK Flip» و بسیاری دیگر که با خرید هر کدام از آنها میتوانید در عین جمع کردن پول بیشتر به دوستان خود ثابت کنید نباید هیچ لحظه ای از زندگی بیکار بود.حتی بین آسمان و دریا.
amru-tehrandigi3.jpg 

و آخرین ویزگی زیبای این عنوان که میتوانید کاراکتر خود را به طور کامل شخصی سازی کنید.انتخاب ملیت,اسم,شکل اندام, جزئیات صورت و لباس های مختلف که در طول بازی و بیشتر شدن پول درونی بازی میتوانید کلاه و جزئیات بیشتری به آن اضافه کنید.راننده ی خود را دقیقا طوری که میخواهید بسازید.در حالی که میتوانید با جت اسکی های خود نیز همین کار را کنید.رنگ بدنه و حتی جنس بدنه و صندلی جت اسکی را همان طور که میخواهید داشته باشید.
در یک تصویر 4 بازیکن میتوانند با یکدیگر مسابقه دهند.آن هم در یک نینتندو سوییچ و این در حالی است که هر شخص میتواند در یک نینتندو سوییچ به بازی وصل شده و تا 8 نفر به طور همزمان به رقابت های بی نهایت بپردازند.جزئیات تا چشم کار میکند بی نقص است و این شما هستید که باید مراقب باشید تا بدون آسیب دیدن روی آب فرود بیایید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی نینتندو سوییچ Nintendo Aqua Moto Racing Utopia

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


ناموجود

کالاهای مرتبط

برچسب ها: بازی نینتندو سوییچ, خرید بازی های کنسول نینتندو سوییچ, قیمت بازی های نینتندو سوییچ در ایران