• بازی نینتندو سوییچ NintendoTiny Barbarian Dx

بازی

Tiny Barbarian DX

برای نینتندو سوئیچ

بازی کننده های بازی های ویدیویی قدیمی هر وقت که بحث از عنوان دو بعدی و جنگی بیافتد سریعا به خاطراتشان برگشته و از عنوان «Contra» یاد خواهند کرد.واقعا هم زیبایی این عنوان تا حدی بود که امروزه هم هستند عده ای که بر روی پلتفرم موبایل های شخصی شان آن را نصب کرده و از تجربه ی دوباره ی آن لذت میبرند.اما تغییر بعضی وقت ها بد نیست.

عنوان «Tiny Barbarians DX» سبکی درست شبیه به همان عنوان های قدیمی دارد و حتی گرافیک و گیم پلی آن هم به همان شکل است.این بازی در تاریخ 10 اکتبر 2017 به صورت انحصاری برای کنسول بازی نینتندو سوئیچ منتشر شده است.با شروع گیم پلی بازی بی شک به یاد عنوان به شدت زیبای «Shinobi» خواهید افتاد.چرا که همان ضربات شمشیری و پرش های زیبا را مشاهده خواهید کرد.اما با تفاوت عمده ای از عنوان های قدیمی و هم سبکش خم کردن و له کردن و ضربه های فوق العاده قوی بربرهای کوچک در کنار میحط های زیبای جنگلی و قلعه های دشمنان کاراکتر های زیبایی این عنوان را چند برابر کرده است.

این عنوان را میتوانید تا 2 بازی کننده اجرا کنید . نوعی شبیه ساز بازی های دونفره به حساب میرود.این مهم به این معناست که زمانی که داستان زیبای بازی را به صورت دو نفره در پیش بگیرید مواردی را مشاهده خواهید کرد که باید معما ها و پازل ها و حتی غول ها بازی را با همکاری یکدیگر حل کنید و از بین ببرید.بازی در دنیای 2 بعدی بربر های کوچک و وحشی  نوعی مبارزه را به بازی کننده نشان میدهد که هیچ وقت قبل آن را ندیده است.ضربه های پشت سر هم و استفاده از شمشیر ها و ضربه های مشت و لگد به معنای کلمه این عنوان را هیجان انگیز و سریعتر از عناوین هم رده اش کرده است.

رویای شما نیست که جزو دارودسته ی ، له کردن و خم کردن و چپاول و غارت دشمنان بربر ها باشید؟ اصلا برای این ها آماده هستید؟ پس به دنیای بربر های کوچک خوش آمدید.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی نینتندو سوییچ NintendoTiny Barbarian Dx

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


به زودی

برچسب ها: کنسول نینتندو wii, بررسی بازی tinyنینتندو سوییچ, بازی سوییچ, nintendoTiny Barbarian Dx, قیمت بازی های نینتندو سوییچ در ایران, بازي هاي نينتندو سوييچ,