• بازی نینتندو سوییچ 1-2 Nintendo Switch

بازی 

Switch 1-2

برای نینتندو سوییچ

غرب وحشی است.همه جا درست چیزی شبیه به فیلم سینمایی معروف «خوب,بد,زشت» شده است و دو نفر در ظاهر بازیگر های فیلم های غرب وحشی وارد صحنه میشوند و با خنده های تلخ به یکدیگر نگاه میکنند. هر دو انگار که میخواهند دوئل کنند دست خود را به حالت 50 درجه در راستای کمر اسلحه شان جفت میکنند.دوربین در کادر بسته دور میشود که ناگهان اسلحه ها را از غلاف کشیده و «بنگ»! صدای شلیک و دیگر هیچ صدایی شنیده نمیشود.دوربین دست هر دو کاراکتر دوئل کننده را نشان میدهد که هر دوی آنها دو «Joy-Con» کنسول «Switch» را در دست دارند.
این اولین تریلری بود که از عنوان «Switch 1-2» منتشر شد.عنوانی که نمیتوان گفت فقط یک بازی است.این عنوان چیزی شبیه به کینکت ایکس باکس وان یا دوربین پلی استیشن 4 است.مجموعه ای از بازی های «رو در رو» را در این عنوان تجربه خواهید کرد که زیبایی وصف ناپذیری را به همراه دارند.جذابیت بازی های دو نفره ی این عنوان اینجاست که در دنیای واقعی و با استفاده از «Joy-Con» های سوییچ میتوانید در گیم پلی بازی اثر بگذارید. چیزی دقیقا شبیه به دوئل دو گاو چرانی که در اولین تریلر منتشر شده از این عنوان دیده میشود.
این عنوان که توسط خود کمپانی نینتندو ساخته و منتشر شده است با شعاری که نوشتن آن خالی از لطف نیست به بازی کننده ها وعلاقه مندان معرفی شد.«همه جا با همه» شعاری بود که نینتندو با معرفی عنوان «Switch 1-2» گفت.همانطور که از معنای آن پیداست این عنوان را با توجه به قابل حمل بودن کنسول نینتندو میتوان همه جا و با همه تجربه کرد.در محیط بیرون ازخانه که در برخی بازی های آن حس واقعی بودن بیشتری را به بازی کننده هدیه کند.درون این عنوان مجموعه ای از بازی های دونفره ی لزوما حرکتی وجود دارد.بازی های مثل : «دوئل گاو چرون ها» و «شیر دوشیدن از گاو ها» و «رقص خارج از محدوده» و «مبارزه ی ژاپنی» و ... که تجربه ی آن ها در کنسولی به ابعاد «Switch» میتواند آینده ی دنیای بازی را به کلی تغییر دهد.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی نینتندو سوییچ 1-2 Nintendo Switch

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


به زودی

کالاهای مرتبط

برچسب ها: Nintendo Switch, خرید بازی نینتندو سوییچ, دانلود بازی های نینتندو سوییچ, قیمت بازی های نینتندو سوییچ در ایران, بازی نینتندو سوییچ 1-2, بازی های معروف نینتندو سوییچ,