• بازی نینتندو سوییچ Nintendo Just Dance 2018

بازی

Just Dance 2018

  برای نینتندو سوییچ

کمپانی ثابت شده ی یوبیسافت در کنار تمامی عناوین زیبایی که از خود تولید کرده و در کارنامه ی فوق العاده اش ثبت کرده است عنوانی را از سال 2009 تا به امروز به دوش میکشد که در بین عناوین مختلف در سبک خود همواره برتر و بهتر است.سری بازی «Just Dance» از اولین سال عرضه تا امروزه در بین تمامی بازی های حرکتی که باید برای پیشروی در آنها از نیروی فیزیکی خود استفاده کنید.با تاریخچه ی ثابت شده و پرطرفداری که از این عنوان زیبا دیده ایم و حتی به بیانی ساده تر حس کرده ایم زمانی که نسخه ی دهم این سری بازی زیبا یعنی نسخه ی «Just Dance 18» به بازار جهانی عرضه شد.

فروش به شدت بالای بازی برای همه ی ما اتفاقی طبیعی و قابل پیش بینی بود.حضور این نسخه از این سری بازی در تاریخ 24 تا تاریخ 27 اکتبر 2017 در بازار های جهانی و سایت های بازی فروشی صورت گرفته است.این اتفاق در زمانی رخ داد که کنسول های نسل هشتمی بر تمام بازار های بازی و بازی سازی دنیا حاکم بودند.نسخه ی دهم از سری بازی «فقط رقص» برای سه کنسول نسل هشتمی دنیا یعنی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در کنار زیباترین کنسول قابل حمل تاریخ یعنی «Switch» همراه بوده است.
نسخه ی دهم این بازی که برای پلتفرم «Switch» طراحی و ساخته شده است که زیبایی های شگفت انگیز تری نسبت به نسخه ی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان دارد.

درنسخه ی سوییچ این عنوان دو قابلیت «Kid Mode»  و «Normal Mode» وجود دارد که به تفکیک رده های سنی در عنوانی که هیچ بدآموزی یا صحنه ی خشونت باری ندارد دست زده است.این مهم رساننده ی توجه فوق العاده ی کمپانی یوبیسافت به علاقه مندان و بازی کننده های عناوین این کمپانی است.در قسمت «Kid Mode» بازی در رده سنی یک کودک خردسال شخصیت و موزیک های مخصوص را نشان داده تا چیز فراتر از حد نرود.این فقط احساس مسئولیت کمپانی سازنده را ثابت میکند و فراموش نشدنی بودن  زیبایی این بازی .

در مجموع این عنوان دارای بیش از 80 قطعه موزیک مختلف است که بیش از 40 قطعه ی آنها از آخرین و جدیدترین موزیک های روز دنیا و قابل پخش در قسمت «Normal Mode» هستند.

بیش از 26 قطعه ی موزیک هم در قسمت «Kid Mode» برای کودکان تعبیه شده است.از دیگر قابیلت هایی که در نسخه ی سوییچ این عنوان وجود دارد میشود به تغییر امتیاز دهی در بخش پایان رقص اشاره کرد.

بین دو رده ی امتیازدهی «Good» و «Perfect» گزینه ای به نام «Super» اضافه شده است تا رده بندی بهتری از حرکات خود و قضاوت هوش مصنوعی داشته باشید.
زیباترین قسمت تفاوت این نسخه از بازی با نسخه ی کنسول های نسل هشتمی دیگر اضافه شدن یک گزینه ی انحصاری به نام «Double Rumble Mode» که رقص ها و حرکات های روزمره و روتین را در بردارد.

بدون هیچ گونه افکت های اضافی یا حتی مراحل سخت و چالش برانگیز صرفا برای کسانی که به همان سبک های قدیمی علاقه داشته و دوست دارند باز هم آنها را تجربه کنند.

این بخش از بازی به این علت انحصاری است که فقط بوسیله ی دو «Joy-Con» سوییچ قابل اجرا است.چیزی که در مورد کنسول های دیگر نسل هشتمی موجود در بازار صدق نمیکند.
در آخر باید از بخش زیبای «Dance Club» نوشت که گستردگی شخصیت های مربی بازی کننده در بازی و زیباتر از آن که وجود شخصیت های حیوانی مربی است که در عین بامزه بودن انرژی بیشتری را به بازی کننده در هنگام چالش های سخت و عرق ریز این عنوان زیبا میدهد.


نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
game

بازی نینتندو سوییچ Nintendo Just Dance 2018

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


به زودی

برچسب ها: NintendoJust Dance 2018, بازي هاي نينتندو سوييچ, خرید بازی های کنسول نینتندو سوییچ, قیمت بازی های نینتندو سوییچ در ایران, خرید بازی switch, قیمت نینتندو 3ds