کنترلر حرکت مخصوص «PlayStation 4»

تکنولوژی بی پایان عینک واقعیت مجازی کنسول پلی استیشن 4 هر روزه رو به پیشرفت فوق العاده ای است.کالایی که به صورت انحصاری توسط کمپانی سونی ساخته شده است و در کنار عینک واقعیت مجازی کار میکند.این تکنولوژی دستی در دست شماست! دستی که در دنیای واقعیت مجازی تحت کنترل شماست.به واسطه ی دو گوی چراغ دار بر روی قسمت بالایی این دو کنترلر حرکتی شما این امکان را دارید تا از دست های خود در دنیای واقعیت مجازی استفاده کنید.این تکنولوژی توسط دوربین مخصوص پلی استیشن 4 تشخیص داده میشود و سنسور های نصب شده بر روی این دو کنترلر حرکتی این امکان را میدهد تا حتی از انگشتان خود در دنیای واقعیت مجازی استفاده کنید.

طراحی فوق العاده زیبای این دو محصول باعث میشود تا به راحتی در دستان شما قرار گرفته تا جایی که پس از مدت کوتاهی استفاده از آن ها فراموش کنید که از یک رابط نوری با آخرین تکنولوژی دنیا دستان خود را در دنیای واقعیت مجازی احساس میکنید! درون این محصول موتور های ویبراتوری تعبیه شده است که در مواقع نیاز در هر عنوانی که مخصوص عینک واقعیت مجازی باشد شما احساس شوک زدگی و آسیب های ناگهانی را به طرز باورنکردنی در دنیای واقعی احساس خواهید کرد.

به واسطه ی تفکر خلاقانه ی سازندگان این محصول شما کنترل تمام عیار بر روی عینک واقعیت مجازی و بازی خود دارید. چرا که در قسمت زیرین دو گوی چراغ دار این دو کنترلر حرکتی چهار دکمه ی اصلی و پای ثابت کنسول های پلی استیشن یعنی ضربدر,مربع,مثلث و دایره در اندازه های ریز اما خوش دست تعبیه شده اند. در وسط این چهار دکمه ی اصلی در ابعاده بزرگتر یک شاسی اصلی وجود دارد که صرفا برای کنترل کامل بر روشن  خاموش کردن عینک واقعیت مجازی و همچنین خوده کنسول را به شما میدهد.

چند سانت پایین تر از این دکمه ها اصلی ترین دکمه ی پلی استیشن قرار دارد که کنترل همه چیز را با استفاده از آن دارا هستید. کنترل همه چیز یعنی روشن و خاموش کردن تمامی لوازم جانبی پلی استیشن 4 , دسترسی کامل به تمام منو های موجود در داشبورد پلی استیشن 4 ,  اجرای بازی های مختلف و... کارایی های همیشگی این دکمه است.در قسمت انتهایی و پایینی این دو کنترلر حرکتی پلی استیشن 4 پورت ورودی USB3.0 قرار دارد که برای شارژ کردن کنترلر ها از طریق کابل USB از این پورت استفاده میکنید.این کنترلر های حرکتی با هر بار شارژ شدن به مدت 45 دقیقه از 6 تا 8 ساعت برای شما آماده به کار هستند تا دنیای واقعیت مجازی را به روشی فوق العاده تکرار نشدنی تجربه کنید.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
Sony

Playstation Move Controller

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


ناموجود

کالاهای مرتبط

برچسب ها: PS4 Move Controller, PS4, Move, controller, دسته, حرکت, دسته حرکتی