• صندلی شبیه سازی رانندگی مدل Play Seat Project Cars

برترین صندلی شبیه ساز رانندگی دنیا ارائه شده به صورت رسمی و دارای نماد اصلی توسط کمپانی «Play Seat» در کنار لگوی اصلی و لایسنس عنوان مسابقه ایی «Project Cars».این صندلی در لیست برترین صندلی های شبیه سازی دنیا در رتبه اول قرار دارد اگر میخواهید علت این برتر بودن را بدانید باید در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.آنطور که باید لذت تجربه ی یک مسابقه ی ماشین سواری در هر نوع پیست که بخواهیم با هر نوع ماشینی که بخواهیم با انواع دریفت کشیدن ها و شتاب گیری هایی که فوق العاده میچسبد در عنوان های نسل هشتم وجود دارد.اما تجربه ی یک عنوان مسابقه ی ماشین سواری نسل هشتمی با استفاده از فرمان بازی و صندلی مخصوص شبیه سازی خودروی مسابقه ای لذتی فراتر از آن شکلی که انتظار داریم است.تمامی نکاتی که باید درباره ی این محصول با کیفیت و حرفه ای بدانید را در ادمه میتوانید بخوانید:
1.به صورت مخصوص برای طرفداران «Project Cars» تولید شده است و لگوی اصلی بازی بر روی آن توسط دست دوخته شده است.
2.تست شده توسط بهترین راننده های رالی و مسابقات حرفه ای رانندگی به منظور ثبت راحتی و ایجاد حس یک مسابقه ی واقعیت مجازی در مخاطب.
3.کیفیت بالای پارچه ی رویه و دوخت دستی و هنرمندانه تمام قسمت های آن
4.رنگ منحصر به فرد در ساختاری مقاوم
5.رنگ خاص سیاه آلکانترا که در تمامی ماشین های مسابقه ای و اکثر فرمان های خودرو های رالی استفاده میشود با کیفیتی بالا در کنار لایسنس رسمی و اصلی بازی «Project Cars»
6.هماهنگ شده با نصب آسان تمامی فرمان ها و پدال های بازی موجود در فروشگاه ها و بهترین فرمان های بازی دنیا از جمله «Logitech» و «Famatec» و «Thrastmaster».
7.هماهنگ شده با کنسول های بازی «PlayStation 2» و «PlayStation 3» و «PlayStation 4» و «Xbox» و «Xbox 360» و «Xbox One» و «Wii» و «Wii U» در کنار کامپیوتر های شخصی «Mac» و سیستم های خانگی «Microsoft Windows».
8.استخوان بندی حرفه ای درست برگرفته از صندلی واقعی یک خودروی مسابقه ای به واسطه ی روکش دولایه که در سراسر آن کشیده شده است به طور کامل در کنار کیفیت ساخت ممتاز و مقاومت و استحکام بالا درست مثل یک صندلی رالی واقعی.
9.نصب ساده به کمک میله هایی با چفت های نر و ماده و در عین جداسازی ساده
10.جایی گیری بسیار کم در زمانی که از آن استفاده نمیکنید با قابلیت خم شدن به داخل و طراحی شده برای اشغال کمترین فضای ممکن هنگام استفاده.
صندلی های شبیه سازی برای استفاده در کنار فرمان ها و پدال های بازی در بازار های جهانی وجود دارد,با این تفاوت که برای استفاده ی واقعی و تجربه ی دقیق حس یک راننده ی حرفه ای در سخت ترین پیچ های پیست یا دریفت هایی که نیازمند توانایی هوشی بالا است,بهترین پیشنهاد صندلی شماره ی یک شبیه سازی یعنی صندلی مخصوص بازی «Project Cars» است.

امکانات
سایر امکانات دارای پشتی های طراحی شده برای تحمل فشار و ضربه درست مشابه صندلی های واقعی رالی,قابلیت تنظیم فاصله ی صندلی از پدال یا مکان نصب فرمان بازی نسبت به سن شخصی که قرار است از آن استفاده کند

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

صندلی شبیه سازی رانندگی مدل Play Seat Project Cars

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


تماس برای خرید

کالاهای مرتبط

برچسب ها: سرعت, هیجان, فرمان بازی, جنس فولاد ضد زنگ