پایه ی 5 کاره ی PlayStation 4

برای کسانی که تمام  لوازم جانبی کنسول نسل هشتمی کمپانی سونی را درارا هستند قابل توجه است که چطور میشود همه چیز را مرتب و یک جا کنار هم جمع کرد؟

باز هم شرکت "Dobe" زیر نظر کمپانی سونی محصولی فوق العاده کارآمد و مورد استفاده را به بازار روانه کرده است. پایه ای از نسل پایه های کنسول های 20 ساله ی "PlayStation" را طراحی کرده است که تفاوت بسیار چشم گیری با پایه های معمولی موجود در بازار دارد. این  پایه 5 کارایی فوق العده را در یک محصول باری شما به ارمغان آورده است.وجود دو پورت "USB3.0" برای شارژ کردن کنترلر های کنسول شما آن هم به صورت پایه ای و بدون نیاز به کابل یا تکان خودرن های احتمالی.وجود دو پورت "USB3.0" دیگر به صورت محدب صرفا برای شارژ کنترلر های مخصوص عینک واقعیت مجازی "PlayStation VR" و باز هم به صورت پایه ای بدون استرس خطر شکستگی و آسیب دیدگی. ایجاد فضایی مخصوص کنسول بازی شما به همراه فن های سه تایی که در زیر این فضا تعبیه شده است جهت خنک کردن سخت افزار کنسول بهترین ایده ایی بوده که شرکت "Dobe" به اعمال آن رسیده است.

vr-6tehrandigi.jpg

اگر از آن استفاده نمیکنید میتوانید به عنوان پایه ی محافظت کننده از عینک واقعیت مجازی خود از کارایی های منحصر به فرد این پایه ی 5 کاره بهره مند شوید.در مجموعه ی این پایه ی کارآمد حتی به "VR Box" پلی استیشن هم توجه شده است و فضایی امن و محافظت کننده برای این دستگاه ظریف تعبیه شده است.این پایه برای هر کنسولی میتواند یک نیاز حتمی باشد چرا که بدون دردسر و فوت وقت تمام هزینه های ناشی از خرابی و شکستگی های احتمالی از هر یک محصولات کمپانی سونی را به شکل چشم گیری کاهش میدهد و از سویی دیگر بهترین راه برای جمع آوری همه چیز به یک نقطه است.

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
DOBE

Vertical Stand for PS4 Pro/Slim 5 in 1

  • 7 days7 روز مهلت تست
  • 0 تومان


ناموجود

کالاهای مرتبط

برچسب ها: Vertical Stand, PS4 Pro, PS4 Slim