هارمن کاردن SB20

نقد و بررسی Harman/Kardon SB20

گاهی در خانه به دیدن فیلم مورد علاقه‌تان مشغولید و این نیاز را احساس می‌کنید که باید به وسیله‌ی یک اسپیکر صدای دستگاه خود را افزایش دهید. در این مواقع به یک اسپیکر با قابلیت بالا صدایی چه از نظر سینماتیک (دالبی) و چه موزیکال مناسب به شما عرضه کند. گاهی این اسپیکر می‌تواند همراه باشد امّا در برخی موارد صدای یک اسپیکر‌ی همراه شما را راضی نمی‌کند و شما نیازمند یک اسپیکری قدرتمند‌تر مانند یک Soundbar با کیفیت هستید که بتواند صدا‌هایی بلند‌تر و به همراه باس بیشتر و با کیفیت‌تری را پیش روی شما قرار دهد. در این مواقع شما نیاز‌مند اسپیکریی مانند اسپیکری Harman/Kardon SB20 هستید که به همراه صدای مناسب شما را راضی کند. برای این‌که درباره‌ی این محصول بیش‌تر بدانید با ما همراه باشید.


شما به راحتی می‌توانید این محصول را از طریق بلوتوث، کابل HDMI و یا optical به تلویزیون، موبایل یا تبلت هوشمندتان یا حتّی کنسول بازی‌تان متصّل نمایید. Subwoofer بی سیمی که همراه این محصول عرضه می‌شود و می‌تواند باس قدرتمندی را برای شما به شما عرضه کند پس در نتیجه شما می‌توانید از تماشا‌ی فیلم، گوش دادن موسیقی، بازی کردن با کنسول خود از کاری که انجام می‌دهید لذّت بیش‌تری ببرید. این محصول طراحی کلاسیکی را داراست که به خوبی با دکور خانه‌ی شما هماهنگی دارد. این دستگاه دستگاهی جمع و جور است و می‌تواند باعث زیبایی بیش‌تر در دکوراسیون خانه‌ی شما باشد. این محصول به راحتی در کنار یا زیر تلویزیون شما قرار می‌گیرد به طوری که مشخص نمی‌شود که این محصول، محصولی جدا از تلویزیون شما است. این دستگاه می‌تواند صدایی شفاف و قدرتمند را برای شما برای شما به ارمغان بیاورد.

این دستگاه بیش از حد شیک و جمع و جور است. این Soundbar و Subwoofer تکمیل کننده‌ی خوبی برای تلویزیون‌های تخت و قوس‌دار امروزی خواهند بود و یک صدای عمیق، غنی و با جزئیات فراوان به شما ارائه می‌دهد. کاری که اسپیکری تلویزیونتان در انجام آن ناتوان است.

صدای مجازی و فراگیر

شما می‌توانید صدایی فراگیر و مجازی را به وسیله‌ی تکنولوژی Harman Display Surround از این اسپیکر انتظار داشته باشید بدون این‌که نیازی به سیمی اضافی داشته باشید. شما به راحتی می‌توانید این اسپیکر را به وسیله‌ی یک کابل ساده‌ی HDMI ARC، Analog یا Optical به تلویزیون خانه‌تان متصل کنید.

برای اتصال این دستگاه اسپیکر به سینمای خانگی خود و پخش صدا به توسط آن، می‌توان از تکنولوژی HDMI ARC استفاده کرد و اگر تلویزیون شما از این کابل پشتیبانی کند شما می‌توانید با یک سیم ساده آن را به تلویزیونتان متصل کنید. شاید خوب باشد بدانید که این کار با ورودی Optical و Analog  هم قابل انجام است. حتّی شما می‌توانید به وسیله‌ی بلوتوث این اسپیکر را به موبایل یا تبلت هوشمندتان متّصل کنید. به هر حال از هر کدام از این روش‌ها دستگاه مدنظرتان را به اسپیکری SB20 متّصل کنید، صدایی فوق‌العاده را دریافت می‌کنید و انتظارات شما به خوبی برآورده می‌شود.

Harman Volume

دیگر لازم نیست لحظه به لحظه صدای تلویزیون خود را کم و زیاد و تنظیم کنید. Harman Volume به صورت خودکار صدا را تنظیم می‌کند و شما بیش از این که به کنترل خود نگاه کنید می‌توانید از تماشای تلویزیون لذّت ببرید!

جمع‌بندی

با Harman/Kardon SB20 شما دیگر لازم نیست نگران کم بودن صدای تلویزیون خود باشید و می‌توانید به راحتی به نگاه کردن فیلم، گوش دادن به موسیقی یا بازی کردن با کنسول بازی خود بپردازید. این دستگاه را می‌توان به انواع روش‌ها از بلوتوث گرفته تا HDMI ARC به دستگاه خود متّصل کرد. حتّی این دستگاه خود به خود صدایش را تنظیم می‌کند و دیگر لازم نیست به فکر کم و زیاد کردن صدا باشید. این دستگاه به همراه یک ساب‌ووفر عرضه می‌شود که باعث شما به کیفیت بالا‌تری از صدا به همراه باس قدرتمند‌تری دست پیدا کنید.  در ضمن لازم است که اشاره کنم که SB20 و ساب‌ووفرش با طراحی خاصشان هیچ مشکلی در دکوراسیون داخلی شما به وجود نمی‌آورد و با دکور خانه تان هماهنگ می‌شود.

پس با تمام این تفاصیل می‌توان گفت Harman/Kardon SB20 دارای ارزش خرید بالایی می‌باشد و به امتحان می‌ارزد